MIA PARK BORNOVA

Lüks ve Konforun Buluştuğu Yeni Yaşam Alanı

İzmİR BORNOVA'DA modern ve konforlu bir yaşam alanında hayatınıza yeniden yön vermek için Mia Park projesi tam size göre! 8500m2 arazi üzerinde konumlanan bu proje, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve özel tasarım dublex daireleri ile sizlere benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Her dairede özenle tasarlanmış iç mekanlar, ferah ve aydınlık odalar, modern ve şık banyolar ve mutfaklar, geniş balkonlar ve daha birçok özellik ile Mia Park sizlere unutulmaz bir yaşam sunuyor.

Açık ve kapalı havuzları, basketbol ve futbol sahaları, fitness salonu, buhar odası gibi birçok sosyal olanakları ile sadece yaşam değil, aynı zamanda sağlık ve mutluluğunuzu da düşünen bir proje. Ayrıca projemiz metro istasyonuna yakın konumda olduğu için ulaşım sorunları da yaşamayacaksınız.

Mia Park projesi, yatırım yapmak isteyenler için de cazip bir seçenek. Bornova'nın yükselen bölgesinde yer alan bu proje, yatırım getirisi yüksek bir proje olarak öne çıkıyor.

Mia Park ile hayallerinize kavuşun, modern ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın. Hemen yerinizi ayırtın ve sadece bir ev değil, yeni bir yaşamın kapılarını aralayın!

Lokasyon